Overzicht kleinere wegenwerken of hinder

Izegemstraat

Vanaf maandag 13 januari voeren Fluvius en de Watergroep werken uit in de Izegemstraat. 

Meer info

Mandelstraat

Begin 2025 start aannemer Devagro met de riolerings- en wegeniswerken in de Mandelstraat tussen McDonald’s en de Mandel. 

Op maandag 13 januari wordt gestart met de uitbraak van de bestaande pompput en de plaatsing van de nieuwe pompput ter hoogte van de Mandel. Deze werken zorgen voor hinder ter hoogte van de woningen Mandelstraat 44-46. 

Werken in de Beelshoek, Vuilputstraat en Kouterstraat

Van woensdag 19 maart tot en met dinsdag 25 maart voert Aquafin werken uit in de Beelshoek, Vuilputstraat en de Kouterstraat. Doorgaand verkeer is niet mogelijk. 

Aquafin voert er boringen en sonderingen uit als voorbereiding voor rioleringswerken. Hiervoor wordt de straat op bepaalde plaatsen voor korte tijd afgesloten. Er is een omleiding voorzien. Alle bewoners kunnen hun huis bereiken, maar er zal wel hinder zijn.

De werken worden uitgevoerd door de firma Verbeke, voor meer info: T 056 50 30 43.

Meer info

Heb je vragen of opmerkingen? Geef ons een seintje via het centraal meldpunt:

viaplan@ingelmunster.be
T 051 33 74 35

Op de hoogte blijven van alle werkzaamheden? Schrijf je in voor onze elektronische nieuwsbrief.